Informace od zdravotní sestry

HLAVNÍ STRÁNKA

  

DÁSNĚ

  

SEBOREA

  

WARFARIN

  

ANTIBIOTIKA

  
Téma

JAK NA MUŽE KOZOROHA

Znamení: KOZOROH (22. prosince – 20. ledna)

Charakteristika tohoto znamení:

Muž zrozený v tomto znamení je ve společnosti nenápadný a i trochu stydlivý, i přesto se ale umí prosadit, když mu o něco jde. Pokud se o něčem získá určité mínění, tak ho nerad mění. Umí být také velmi tvrdohlavý a uzavřený, málokomu se svěří se svými pocity a přáními.

Doporučované vůně pro Kozoroha (muže):

Pro muže v tomto znamení se hodí luxusní a elegantní vůně, které zároveň působí přirozeně.

Doporučované parfémy:

Dior Homme (Dior), Eau Pour Homme (Armani), Selection (Hugo Boss)

Zdroj: Parfém podle horoskopu pro muže

Diskuze: jak na bílé zuby

mam dotaz jak u těch zubů máte z kůry pomeranče může to být i kůra od citronu??

Zdroj: diskuze Jak na bílé zuby
Počet odpovědí: 2

Jak poznat zamilovaného Kozoroha

Zamilovaný Kozoroh umí čekat i hodně dlouho. Je vytrvalý a nespěchá. Prakticky vás pomalu udolá. I kdyby tak vypadal, nevzdal to, jen si připravuje půdu. Válcuje si cestu k vám. Bývá věrný, protože by v opačném případě vypadal, že udělal chybu, a chyby neodpouští ani sobě. Jako milující partner sice působí poněkud chladně, ale milovat umí pevně. Jen je to těžko někdy poznat. Má rád tajemství a umí je uchovat. Neslibuje, co nemůže splnit, a je toho málo, co by splnit neuměl. Skoro všechno nakonec povolí před jeho silou a vytrvalostí. Jakmile ztratíte lásku Kozoroha, v drtivé většině případů už ji nelze znovu získat.

Zdroj: Kozoroh muž

Diskuze: Re: ostropestřec mariánský nežádoucí účinky

Malátnost může souviset s užíváním ostropestřce. Tím jak se čistí játra, tak se může objevit zvýšená únava. Užívejte k tomu gel z aloe vera a hodně pijte. Tím pomůžete dostat toxiny rychleji z těla ven.

Zdroj: diskuze Ostropestřec mariánský nežádoucí účinky
Počet odpovědí: 2

Vlastnosti Kozoroha

Silné stránky: Je to běžec na dlouhé tratě, který ví, co chce. Vyniká spolehlivostí a záleží mu na tom, aby s ním byli lidé spokojeni.

Slabé stránky: Své skutečné city a trápení ukrývá pod tlustou slupkou a málokdo ho doopravdy zná takového, jaký je v hloubi duše.

Má rád: Stabilita je pro něj velmi důležitá a zakládá si na svých zažitých zvycích. Umí ocenit hezké věci, umění a literaturu.

Nemá rád: Agresivita a násilí nejsou jeho šálek kávy, ve hrách a sportech se taky příliš nevyžívá. Nerad se zříká své důstojnosti.

Znamení Kozoroha se datuje do období 22. prosince až 20. ledna.

Zdroj: Kozoroh muž

Diskuze: špatné dna spermatu a možné těhotenství

jak může sperma skláře ovlivnit neplodnost

Zdroj: diskuze Špatné dna spermatu a možné těhotenství
Počet odpovědí: 0

Jak získat muže Kozoroha

Muži Kozorozi jsou velmi ambiciózní. Jak na muže kozoroha? Nejlepším místem na seznámení s Kozorohem jsou tedy pracovní, charitativní nebo jiné profesní akce. Kozorozi míří na vrcholné pozice v managementu, takže chcete-li zaujmout Kozoroha, je důležité se objevovat na profesních akcích a snažit se vyniknout ve své práci. Kozorozi jsou velmi zdrženliví a konzervativní. Tím pádem je spíše přitahují ženy, které se oblékají sofistikovaně a konzervativně. Jehlové podpatky a šaty s průstřihy tedy nejsou tou nejlepší volbou. Pokuste se o klasičtější, ženštější styl.

A jak získat srdce kozoroha? Především nemějte strach mu ukázat svůj rafinovaný humor, Kozorozi často inklinují k sarkasmu. Buďte opatrní, abyste nezradili Kozorohovu důvěru, a to i nechtěně. Jakmile se Kozoroh cítí zrazen, tak je velmi těžké vše vrátit zpět, pokud vůbec. Nehrajte s ním myšlenkové hry. Pozvěte jej na večeři, na piknik nebo na cokoliv jiného. Není však dobrý nápad jej pozvat na velkou party, jelikož se na ní bude cítit nepatřičně. Pozvání na večeři jej však zaručeně otevře. Kozorozi hledají stabilitu, chtějí někoho, kdo jim bude oddaný a bude brát vztah vážně. Ženy, které jsou hysterické nebo rády hrají myšlenkové hry, Kozorohy odpuzují. Pokud vás něco štve, na rovinu mu to řekněte. Buďte vášnivé v ložnici. Kozorozi mají skvělý cit pro detail, což je dělá o to lepšími milovníky. Buďte trpělivé. Většina Kozorohů se nechce jen tak zamilovat. Nejprve vás musí poznat jako kamarádku. Vždy mějte ty nejlepší způsoby. Kozorozi jsou spíše konzervativní a nezaujme je žena, která se ve společnosti chová neurvale.

Zdroj: Kozoroh muž

Diskuze: Re: co znamena malatnost a nezravost u psa

Pejsek může mít parazita a nebo nějaké vnitřní onemocnění. Jak je to závažné a jak to léčit vám poví veterinář po bližším vyšetření.

Zdraví Cempírek!

Zdroj: diskuze Co znamena malatnost a nezravost u psa
Počet odpovědí: 1

Kozoroh a vztahy

Kozoroh je zvláštní znamení a člověk v něm narozený je poněkud komplikovaná osobnost. Horoskop Kozorohovi nedává do vínku možnost spolčit se s každým jiným znamením, protože by se nepohodli. Kozoroh při své zarputilosti a potřebě zvažovat není vhodným partnerem pro vášnivé protějšky, které by jeho povaha brzdila a iritovala. Nejlépe se k němu hodí lidé ve znamení Býka, Štíra a Panny.

Kozoroh a Kozorožka

Vztah mezi Kozorohem a Kozorožkou se na první pohled jeví jako společná fúze, pravdou je, že kvalitu společného života zřejmě měří společenským postavením, kterého spolu dosáhli, anebo pouze tím, jak jeden druhému zapadá do svých plánů. Možná se to neobejde bez nějakého kritického momentu, ale až objeví vzájemně své duše a svá srdce, čeká je úspěch!

Kozoroh muž, Rak žena

Toto spojení je doslova erotickou extází, nesmírná vzájemná přitažlivost naprosto smazává hranice v sexu. Račí žena pod tíhou Kozoroha měkne a rozplývá se samou něhou.

Kozoroh muž, Blíženec žena

Žena Blíženec je pro Kozoroha neuchopitelná, moc rychlá a patrně ji nikdy Kozoroh nebude umět sexuálně uspokojit. Je prostě jiný a tento vztah vyžaduje hodně tolerance.

Kozoroh muž, Lev žena

Z tohoto spojení povýšenost doslova kypí. Příliš často si tato dvě znamení vzájemně negativně ovlivňují náladu a případná nedorozumění jsou plná komunikačních problémů.

Zdroj: Kozoroh muž

Diskuze: Re: cukrová pasta návod

Jak je velká odměrka? Může být velká jak chceš, ale musí být u všech ingrediencí stejně velká! Řekněme například malé štamprle (25 ml) by bylo vhodné jako odměrka. Napiš pak jak se ti to povedlo :-)

Zdroj: diskuze Cukrová pasta návod
Počet odpovědí: 1

Kozoroh muž a láska

Ve styku se ženami jsou Kozorozi neobratní a jakoby nezkušení. Neumí příliš lichotit a rozdávat komplimenty nepatří k jejich oblíbeným aktivitám. Láska je ovšem pro ně velmi důležitá. Mají strach ze zklamání a odmítnutí, proto se nepouštějí do každého milostného dobrodružství. Pokud jste si získala srdce Kozoroha, vězte, že jste prošla tím nejužším a nejkritičtějším výběrem, jakým jste mohla. Muži Kozorozi se rádi učí a pilují své sexuální umění k dokonalosti a jejich partnerka by tento zájem měla sdílet a zkoumat různé možnosti a hranice rozkoše s nimi. Občas však bývají Kozorozi až bolestně upřímní, což nemusí myslet nijak zle, ale mohou tím zranit nejedny city.

Zdroj: Kozoroh muž

Diskuze: strava při karcinomu prostaty

Jak je to s mlékem přímo z kravína? To také se nesmí pít? Nebo jak často se může konzumovat? A jak je to s pivem? To se smí a pokud ano tak v jakém množství nebo pouze nealkoholické?
Děkuji za případnou odpověď

Zdroj: diskuze Strava při karcinomu prostaty
Počet odpovědí: 1

Znamení: KOZOROH (22. prosince – 20. ledna)

Charakteristika tohoto znamení:

Žena zrozená v tomto znamení je velmi cílevědomá a jde za svým snem bez ohledu na to, co mu musí obětovat. Je pro ni životně důležitý úspěch a uznání. Obvykle se jedná o introvertku, která nemá potřebu vynikat za každou cenu, stačí jí pravé přátelství několika přátel a rodina. Na své okolí působí jako klidná, milá a vyrovnaná žena, která se nerozhoduje spontánně, dává přednost uváženým krokům.

Doporučované vůně pro Kozoroha (ženu):

Ženy v tomto znamení ocení elegantní luxusní parfémy s vůní ovoce, ale i orientu. Zaujmout je může vůně růží, jasmínu i pižma.

Doporučované parfémy:

Envy me (Gucci), Pour Femme (Lacoste), Noa (Cacharel), Euphoria (Calvin Klein), Emporio Diamonds (Armani), Air de First Van Cleef & Arpels, Guess Girl

Zdroj: Parfém podle horoskopu pro ženy

Diskuze: Těhotenství a bleší kounuti

Jak může být kousnutí blechou nebezpečné v polovině těhotenství.?

Zdroj: diskuze Těhotenství a bleší kounuti
Počet odpovědí: 1

Jak vybrat parfém pro muže

Parfémy pro muže bývají častými dárky k narozeninám, ke svátku i k Vánocům. Je to praktický dárek, který muž využije a při správném výběru mu i udělá radost. Pro většinu žen je ale těžké vybrat správný parfém, pokud přesně neví, který parfém muž nejvíce oceňuje. Nejprve je třeba si ujasnit, co se od parfému očekává, kdy má muži sloužit a jaký typ muž je, protože typický sportovec třeba neocení výraznější luxusní tóny. Při výběru se může teda sáhnout po osvědčené klasice nebo po novince na trhu. Důležité je ale aby parfém muže zaujal. Někteří lidé vybírají parfém podle znamení, v němž se muž narodil, věří, že tím nic nezkazí, protože daná vůně by měla vycházet z vlastností muže a i z vůní, které jsou pro jeho znamení typické.

Zdroj: Parfém podle horoskopu pro muže

Diskuze: Re: Re: Re: jak dále v životě po operaci prostaty

obdivuji muže,co se poprali s osudem po operaci prostaty.Jejich psychické rozpoložení je velmi náročné.U žen myslím si je to srovnatelné.Já jako žena pociťuji nejen tu svou potřebu mít u sebe muže,ale být pro muže přínosem,abych ho učinila šťastným být mužem.Ale většinou nevíme jak na to....málo spolu mluvíme...řeší se kolikrát hmotné věci kolem,...
Ještě jednou,obdivuji všechny muže,co se poprali se vším.Jejich trpělivost bych chtěla mít.Skládám všem poklonu pánové.Mít odvahu začít jinou životní etapu...tak citlivou jako je sex po operaci prostaty.
Přiložený obrázek

Zdroj: diskuze Jak dále v životě po operaci prostaty
Počet odpovědí: 2

Znamení: ŠTÍR (24. října – 22. listopadu)

Charakteristika tohoto znamení:

Žena narozená v tomto znamení často působí na své okolí jako nenápadná a tichá bytost, která ale zároveň umí zasáhnout ve správnou chvíli, stejně tak vždy ví, co je důležité říct. Žena v tomto znamení je trpělivá a ochotná čekat na svou příležitost i pěkně dlouho. Také se o ni dá říct, že má paměť jako slon, protože když jí někdo ublíží, tak na to nikdy nezapomene. Při rozhodování dají na svou intuici, díky které si dokáže vybudovat velmi silné vztahy se svým okolím.

Doporučované vůně pro Štíra (ženu):

Žena v tomto znamení se při výběru parfému rozhoduje podle své momentální nálady, a proto ocení jak parfémy s květinovou vůní, tak i silnější dřevité vůně. Příjemná jí může být vůně orchideji, jasmínu nebo santalového dřeva.

Doporučované parfémy:

Un jardin le Sur le Nil (Hermes), Chopard Wish, Hypnose (Lancome), Anticipate Intense, Opium (Yves Saint Laurent)

Zdroj: Parfém podle horoskopu pro ženy

Diskuze: citronová dieta-očista

zajímalo by mě,jak dlouho se očista,nebo dieta může držet,

Zdroj: diskuze Citronová dieta-očista
Počet odpovědí: 1

Znamení: VODNÁŘ (21. ledna – 20. února)

Charakteristika tohoto znamení:

I pro muže v tomto znamení je důležitá originalita a spontánnost. Takový muž velmi často touží po velkém množství aktivit, ale ne vždy se k nim dostane. Pro muže Vodnáře je velmi důležitá svoboda, nezávislost a upřímnost. Naopak muž Vodnář těžce snáší jednotvárnou nezábavnou práci.

Doporučované vůně pro Vodnáře (muže):

Pro Vodnáře jsou nejlepší originální parfémy vhodné i pro sportovně založené muže.

Doporučované parfémy:

Acqua di Gio Pour Homme (Armani), Bvlgari Aqva pour Homme, Davidoff Cool Water Man

Zdroj: Parfém podle horoskopu pro muže

Diskuze: melatonin

Podle toho jak je melatonin silný,1,5 mg jak vyrábí Aurum je málo,optimální je 3 mg může se jít až na 15 mg ale to už jsou spíše pro imnosatimulační účinky

Zdroj: diskuze Léčba nespavosti
Počet odpovědí: 3

Znamení: STŘELEC (23. listopadu – 21. prosince)

Charakteristika tohoto znamení:

Žena zrozená v tomto znamení je optimistka a idealistka. Pro své sny a záliby je ochotna obětovat cokoliv a vydat se kamkoliv. Takováto žena se nenechá v ničem jen tak omezovat, dává přednost svobodě, poznávání a toleranci.

Doporučované vůně pro Střelce (ženu):

Ani ženy v tomto znamení neocení jen jeden typ parfému, i u nich se výběr parfému řídí podle nálady, takže v repertoáru mají jak jemné květinové tóny, tak ale i výrazně dřevité. Ocení vůni růží, jalovce, jasmínu, růžového pepře i pivoněk.

Doporučované parfémy:

The One (Dolce & Gabbana), Wild Pearl (Naomi Campbell), Loulou (Cacharel), Sport for Women (Jil Sander), Trésor Midnight Rose (Lancôme(, Chloé (Chloé)

Zdroj: Parfém podle horoskopu pro ženy

Znamení: VÁHY (23. září – 23. října)

Charakteristika tohoto znamení:

I muž zrozený v tomto znamení usiluje ve svém životě o harmonii a snaží se předcházet stresujícím situacím, které nenese moc dobře. Na své okolí působí jako čestný, milý a spravedlivý člověk, který neusiluje o žádnou vedoucí úlohu, a tak zároveň může působit i pasivně.

Doporučované vůně pro Váhy (muže):

Pro muže v tomto znamení je důležité, aby esence v jejich parfému byly v rovnováze.

Doporučované parfémy:

No. 6 Bottled (Hugo Boss), IN2U (Calvin Klein), Gucci Pour Homme II.

Zdroj: Parfém podle horoskopu pro muže

Znamení: RAK (22. června – 22. července)

Charakteristika tohoto znamení:

I muž v tomto znamení je velmi intuitivní a empatický. Vše, co dělá, dělá pro ty, které miluje, protože ty jsou pro něj nadevše spolu s tradicemi, v nichž vyrostl.

Doporučované vůně pro Vodnáře (muže):

Pro muže v tomto znamení jsou vhodné romantické vůně.

Doporučované parfémy:

Boss Orange Men (Hugo Boss), Trussardi My Land, Thierry Mugler A Men

Zdroj: Parfém podle horoskopu pro muže

Znamení: BERAN (21. března – 20. dubna)

Charakteristika tohoto znamení:

Muž v tomto znamení si vždy stojí za svými názory, někdy díky tomu může působit tvrdohlavě. Vždy usiluje o to, aby se ve společnosti prosadil, také je podnikavý a plný různých nápadů. Při jednání mívá problém, protože trvá na svém a nerad dělá kompromisy, za svou pravdu se klidně s kýmkoliv pohádá.

Doporučované vůně pro Berana (muže):

Pro muže v tomto znamení je důležité i vůní vynikat z davu a být originální. Vhodně jsou pro ně i sportovní parfémy.

Doporučované parfémy:

Ferrari Black, Dior Fahrenheit (Dior), Boss Bottled Night (Hugo Boss)

Zdroj: Parfém podle horoskopu pro muže

Znamení: LEV (23. července 22. srpna)

Charakteristika tohoto znamení:

I muž v tomto znamení je přirozený vůdce, který raději ovládá, než by byl ovládán. Velmi rád se chlubí svými úspěchy a naopak nemá rád, když se poukazuje na jeho neúspěchy. Rád se také snaží o co největší pozornost.

Doporučované vůně pro Lva (muže):

I pro muže v tomto znamení je důležité mít luxusní parfém velmi výrazné vůně.

Doporučované parfémy:

Euphoria Men Intense (Calvin Klein), Davidoff Hot Water, 1 Million (Paco Rabanne)

Zdroj: Parfém podle horoskopu pro muže

Znamení: RYBY (21. února – 20. března)

Charakteristika tohoto znamení:

Stejně jako žena ve znamení Ryb, tak i muž v tomto znamení dává přednost pohodové atmosféře před konflikty, nejedná se také o extrovertního baviče, který by na sebe na každé akci bezpodmínečně musel strhávat pozornost. Zároveň ale muž ve znamení Ryb dokáže být také ctižádostivý, obzvlášť když chce dosáhnout nějakého vysokého cíle. Pro tohoto muže je důležitá jeho rodina, které věnuje velikou pozornost, zároveň je ale i ohleduplný ke svému okolí.

Doporučované vůně pro Ryby (muže):

K mužům v tomto znamení se hodí jemné a svěží vůně.

Doporučované parfémy:

Versace pour Homme (Versace), Acqua for Men (Calvin Klein), Salvador Dali Laguna Homme

Zdroj: Parfém podle horoskopu pro muže

Jaký parfém se ke mě hodí

Parfémy jsou příjemným doplňkem pro všechny denní situace, jejich výběr může být ale pro někoho složitý, obzvlášť když člověk chce vyzkoušet něco nového.

Při výběru parfému je důležité si určit, pro jaké situace bude parfém určený (pro sportovní aktivity, na večírek, do práce). To by mělo být jedno kritérium k výběru. Muži si také vybírají parfém podle barev, nebo někteří přizpůsobí svůj výběr parfému podle znamení v němž se narodili.

Zdroj: Parfém podle horoskopu pro muže

Znamení: STŘELEC (23. listopadu – 21. prosince)

Charakteristika tohoto znamení:

Muž narozený v tomto znamení je neutuchajícím optimistou milujícím svou svobodu. Při rozhodování vychází ze svých zásad a optimistického pohledu na svět. Je k lidem upřímný a očekává to i od nich.

Doporučované vůně pro Střelce (muže):

Muži v tomto znamení ocení vůně s orientálním kořením.

Doporučované parfémy:

L´Eau par Kenzo Indigo Pour Homme (Kenzo), DKNY Be Delicious pour Homme, Jean P. Gaultier Le Male on the Road

Zdroj: Parfém podle horoskopu pro muže

Znamení: BLÍŽENCI (22. května – 21. června)

Charakteristika tohoto znamení:

Muž v tomto znamení bývá ve společnosti velmi oblíbený vzhledem k jeho širokým znalostem a zkušenostem, které dokáže díky vysoké komunikativnosti lehce předávat dále. Každý v jeho okolí vnímá jeho výrazný intelekt stejně jako jeho určitou přelétavost. Muž ve znamení Blíženců totiž dlouho nevydrží u jedné aktivity a na jednom místě.

Doporučované vůně pro Blížence (muže):

Muži v tomto znamení dávají přednost novým a velmi inovativním vůním.

Doporučované parfémy:

Versace Versus Blue jeans (Versace), The Big Pony (Ralph Lauren), Mania for Men (Armani)

Zdroj: Parfém podle horoskopu pro muže

Znamení: PANNA (23. srpna – 22. září)

Charakteristika tohoto znamení:

Muž narozený v tomto znamení je svým způsobem velký perfekcionista a kritik všeho, co považuje za nedokonalé. Má velmi rád své zaměstnání a počíná si v něm velmi pečlivě a spolehlivě. Muž narozený ve znamení Panny je také spíše realista, přesto si sám pro sebe občas dovolí snít. Nerad se dělí o své pocity ani s blízkými osobami.

Doporučované vůně pro Pannu (muže):

Muži v tomto dávají přednost čistým vůním.

Doporučované parfémy:

Bvlgari Pour Homme, Light Blue Pour Homme (Dolce&Gabbana), Intimately Yours (David Beckham)

Zdroj: Parfém podle horoskopu pro muže

Znamení: BÝK (21. dubna – 21. května)

Charakteristika tohoto znamení:

Muž ve znamení Býka je klidné a vyrovnané povahy se smyslem pro povinnost a pro rodinu. Mimo rodinu je pro něj důležitá i jeho práce, v níž je spolehlivý a pracovitý. Práce má u něj přednost před zábavou. Muž ve znamení Býka není žádný snílek, uvažuje čistě realisticky. Stejně jako žena v tomto znamení si i on dokáže vychutnat luxusní a umělecké zážitky.

Doporučované vůně pro Býka (muže):

Vůně pro býka by měly být originální a podmanivé.

Doporučované parfémy:

Armani Code (Armani), Hugo Red (Hugo Boss), Diesel Fuel for Life Homme (Diesel)

Zdroj: Parfém podle horoskopu pro muže

Autoři obsahu

Mgr. Jitka Konášová

Mgr. Světluše Vinšová


To mě zajímá cz

O nás

Kontakt

Ochrana osobních údajů a cookies

 SiteMAP

NABÍDKA OBCHODU