Informace od zdravotní sestry

MENU

  

DÁSNĚ

  

SEBOREA

  

WARFARIN

  

ANTIBIOTIKA

  
Téma

BERAN A VODNÁŘ V POSTELI

OBSAH

Žena Vodnář, muž Beran

Muž nerozený ve znamení Berana se do ní zamiluje okamžitě a očekává, že jeho city budou obratem opětovány. Žena narozená ve Vodnáři na to jde ale pomalu, její vztahy začínají nejprve přátelstvím. V posteli chtějí oba dominovat. Naštěstí si všechno dokážou prodiskutovat. Beran je náruživější, ona ráda objevuje nové věci. V tomto ji on může mnohé naučit. Hrozí však, že se po čase Vodnářka začne nudit.

Zdroj: Žena ve znamení vodnář

Diskuze

V diskuzi ŠKRABANI PSA V POSTELI NEBO NA POŠTAŘI se k tomuto tématu vyjádřil uživatel Dana.

Pejsek někdy neustale škrabe v posteli a nebo v polštáři a tim vic dychá okřiknem ho a za chvili znovu.děku

Na tento příspěvěk jestě nikdo nereagoval. Chcete se k němu vyjádřit? Klikněte na tlačítko a budete moci vložit svůj komentář.

Zdroj: diskuze Škrabani psa v posteli nebo na poštaři

Muž Vodnář žena Beran: Výhody a výzvy

Obě tyto kombinace Beran-Vodnář tvoří skvělý pár, ale jsou určité věci, o které se musí postarat, v této kompatibilitě muže Vodnáře a ženy Beran pro benevolentní jízdu ve vztahu.

Žena Beran má sklon k žárlivosti, což je vlastnost zděděná po vládnoucí planetě Mars. Samec Vodnář může mít spoustu přátel, se kterými se díky svému přátelskému přístupu většinou rád stýká.

Nemusí shledávat, že je nutné, aby byl v kontaktu se svými přáteli, a když s tím nebude souhlasit, existují možnosti, jak se dostat do takového rozpoložení, kdy se jí to nebude líbit a bude na to žárlit.

Muž Vodnář je trochu neoblomný a žena Beran chce vždy vést, což je také rozdíl, který může bránit jejich kompatibilitě znamení zvěrokruhu.

Obecně lze říci, že muž Vodnář i žena Beran se ocitnou v pohodlné pozici, jen tehdy, když je tento milostný vztah ochoten být klidný, vyrovnaný, váženější jeden k druhému a připravený na vzrušující, nepředvídatelné situace. Teprve potom rozkvete kompatibilita muže Vodnáře a ženy Berana.

Zdroj: Beran a vodnář v posteli

Diskuze

V diskuzi HEXAVAKCÍNA se k tomuto tématu vyjádřil uživatel Petr Beran.

Dva dny po naočkování syn začal nepřetržitě křičet a dnes je mu 12 roků a je plně invalidní autista!

Na tento příspěvěk jestě nikdo nereagoval. Chcete se k němu vyjádřit? Klikněte na tlačítko a budete moci vložit svůj komentář.

Zdroj: diskuze Hexavakcína

Muž Vodnář žena Beran: Milostný život

Muž Vodnář má velmi neobvyklou vlastnost, kterou je pro ženu ve znamení Berana velmi důležité rozpoznat. Někdy cítí věci obráceně, to znamená, že se směje, když je zarmoucený, a cítí se veselý, když je smutný.

Dělá to proto, aby nedával najevo svou péči a lásku k partnerovi přímočaře.

Muž Vodnář je ve své podstatě přímočarý, a pokud žena Beran kvůli něčemu pláče, bude spíše rozumný a praktičtější ve zvládání takových situací, než aby se sám cítil emocionálně.

Zatímco žena Beran s ním ráda často diskutuje, aby mohla vyjádřit své nápady a názory a také se pobavit spolu s bystřením intelektu, což často ráda dělá.

Také se ráda vyjadřuje se spoustou vzrušení a je také docela neomalená ve svých názorech. To má výhodu i nevýhodu v tom, že muž Vodnář a žena Beran milují kompatibilitu vztahu.

Sluneční znamení Vodnáře i Berana mají jedinečné způsoby vyjadřování. Muž ve znamení Vodnáře bude spíše myslet na řešení větších problémů světa, než na to, aby někomu pomáhal na cestách, protože obvykle doufá ve světlejší a lepší budoucnost pro lidi na tomto světě díky své připoutanosti ke slovu.

Zdroj: Beran a vodnář v posteli

Diskuze

V diskuzi OPERACE OČÍ NA KLINICE HORNÍ POČERNICE se k tomuto tématu vyjádřil uživatel Daniela.

Dobrý den, mám velkou prosbu, kdyby měl někdo s touto klinikou zkušenosti, tak sem s nimi. Nutně potřebuji operaci obou očí a zatím mám na kliniku zálusk, ale neznám nikoho kdo by u nich operaci podstoupil a mám z celkové procedury celkem velký strach, proto budu ráda, za jakékoliv názory, zkušenosti..:)

Svou reakci k tomuto příspěvku přidal uživatel Honza Beran.

Kliniku mohu doporučit, díky vlastní zkušenosti s operaci očí. Myslím, že je super že takové alternativy existují pro mě ideální i na dopravu k nim, nemám to lán cesty. Rozhodně bych neměnil. 

Zdroj: diskuze Operace očí na klinice Horní Počernice

Muž Vodnář žena Beran: Povaha

Existuje určitá úroveň spojení mezi mužem Vodnářem a ženou Beran, když se setkají ve vztahu, což činí z muže Vodnáře, ženy Beran, možnou kombinaci.

Mužovi Vodnáři vládne planeta Uran, známá také jako Bůh oblohy a nebes. Tato planeta znamená dynamickou, progresivní a důmyslnou podstatu života.

Nasává vlastnosti jako vynikající komunikace, inteligence a soběstačnost.

Ženě Beran vládne planeta Mars, známá také jako Bohové války, která představuje agresivitu, toužebnou povahu a nadšení. Charakterizuje ji odvážná, divoká, soucitná a odvážná povaha.

Muži Vodnáři jsou označeni elementem Vzduch, díky kterému jsou velmi intelektuální, nezaujatí a spravedliví. Mají tendenci pečlivě analyzovat a řešit problémy. A na druhé straně jsou ženy ve znamení Beran postiženy živlem ohně, který je činí velmi agresivními. Dělá je to odvážné, impulzivní a nadšené.

Muž Vodnář i žena Beran mají některé podobné rysy, které jim pomáhají sdílet mezi sebou skvělé pouto, což zase dělá z kompatibility muže Vodnáře a ženy Berana skutečné spojenectví.

Zdroj: Beran a vodnář v posteli

Poradna

V naší poradně s názvem CO ZPUSOBUJE VYSAZENI CIPRALEXU se k tomuto tématu vyjádřil uživatel Cempírek .

Jestli je to v pořádku uvidíte podle svých pocitů. Zůstaňte v kontaktu se svým lékařem a případné depresivní stavy s ním hned konzultujte.

Zdraví Cempírek!

Svou reakci k tomuto příspěvku přidal uživatel Jitka.

Stale lezím v posteli a nic me netesí.

Zdroj: diskuze Co zpusobuje vysazeni cipralexu

Žena Beran, muž Vodnář

Tito dva by spolu mohli mít výborný vztah. Jenže žena v Beranu by musela pochopit, jak on přemýšlí. Vodnáři se často smějí, když jsou nešťastní, a pláčou ve šťastných chvílích. To ona nepochopí. Žárlivost přináší další problémy. Vodnář se rád druží, má hromadu kamarádů, známých, to se Berance nelíbí. V sexu je dominantní ona, ale Vodnáři se rádi něčemu novému přiučí.

Zdroj: Žena ve znamení beran

Diskuze

V diskuzi BRNĚNÍ RUKY A PRSTŮ se k tomuto tématu vyjádřil uživatel Marcel neumann.

dobry den mohu si zakoupit nějakou mastičku na bolení v zápěstí,ležím na jedné straně v posteli a ruce dávam pod polštař.děkuji za nabidku

Na tento příspěvěk jestě nikdo nereagoval. Chcete se k němu vyjádřit? Klikněte na tlačítko a budete moci vložit svůj komentář.

Zdroj: diskuze Brnění ruky a prstů

Muž Beran žena Vodnář: Úroveň porozumění

Osobnost muže Berana je velmi výrazná a upřímná jako otevřená kniha a stěží uchovává nějaká tajemství. Má vysoce impulzivní povahu a dělal by věci bez rozmýšlení. Jeho chování může snadno vypovídat o jeho emocích a myšlenkách. Na druhou stranu, žena Vodnářka je docela introvert a své emoce nedává příliš snadno najevo. Nejlepší pro oba je, že se neradi nudí a tady se jim dobrodružná povaha Berana hodí. Vodnář oceňuje intelektuální a zajímavé rozhovory, takže pokud možno, muž Beran potřebuje být tím, kdo jí dokáže poskytnout to samé, aniž by jeden druhému plýtval mnoho času. Naštěstí nikdo z nich nevěří v překračování hranic a tato společná vlastnost jim pomůže vybudovat důvěrnější vztah. Oba milují být nezávislí a najít si své vlastní cesty v životě a tento společný rys je k sobě také silně přitahuje. Beran rád se pohybuje v konkurenčním prostředí, kde jsou jeho talenty zpochybňovány a jeho houževnatost je ceněna nebo obávána. Na druhou stranu vodnář má vřelou a laskavou povahu. Budou mít určité potíže se sdílením svých osobních zájmů. Naštěstí mužům Vodnářům nevadí, když se jejich partnerky neoddávají jejich snahám, protože také rádi tráví kvalitní čas o samotě. Muž Beran je egoista a ve skutečnosti nebude hledat obdiv nebo uznání za svá vítězství.

Zdroj: Beran a vodnář v posteli

Poradna

V naší poradně s názvem TABULKA POTRAVIN PODLE OBSAHU PURINŮ se k tomuto tématu vyjádřil uživatel Marian Beran.

Dobrý den, mám v té tabulce nesrovnalosti pivo tam je psáno kolem 20mg/l což z něj dělá asi nejvíce dietní věc tj při vypití 10ti piv se teprve dostanu na nežádoucí hranici. Ale ve článku Alkohol a dna píšete že pivo má 160mg/l. Tak jak to tedy je. Dále všude se uvádí že při dne je nejhorší červené maso přitom podle tabulky to vypadá že kuřecí je ještě horší a luštěniny až strašné.

Svou reakci k tomuto příspěvku přidal uživatel Cempírek.

Pivo a dna neoddělitelně patří k sobě. Sice se nedá říci, že když budete pít mnoho piva, tak že onemocníte dnou, ale platí, že když už dnu máte a pijete pivo, tak se nevyhnete záchvatům dny. Pivo obsahuje vysoké množství purinů díky pivovarským kvasnicím, které mají až trojnásobně vyšší množství purinů, než ty pekařské. Navíc pivo a všechen ostatní alkohol způsobuje horší vylučování kyseliny močové ledvinami, která se pak vrací zpět do krevního oběhu a ukládá se v kloubech.
Nyní k vašim poznatkům. Hodnotu, kterou uvádíte pro pivo je pro množství 100 gramů piva. Druhou hodnotu, se kterou to srovnáváte, je hodnota pro množství jeden litr piva. Dále zmiňujete, že kuřecí maso je z pohledu purinů lepší než to ostatní. Není. Puriny korelují s obsahem bílkovin, čím více bílkovin, tím více purinů. Maso je plné bílkovin, červené však produkuje více kyseliny močové. To samé platí pro luštěniny. Luštěniny jsou plné bílkovin.
Jak se tedy orientovat v dietních doporučeních pro zvládnutí dny? Svůj jídelníček založte na zelenině a mléku včetně výrobků z něho vyrobených. Jednou za dva dny si můžete dát jednu porci masa a v jiném dni sklenici nealko piva. Pokud nechcete dodržovat tato dietní opatření, tak existují léky na dnu, které vám pomohou lépe vylučovat kyselinu močovou z těla a pak můžete jíst normálně vyváženou stravu.

Zdraví Cempírek!

Zdroj: diskuze Tabulka potravin podle obsahu purinů

Muž Vodnář žena Beran: Úroveň porozumění

Tento milostný zápas může sdílet velkou úroveň porozumění, jakmile se navzájem přijmou a zasypou jeden druhého více soucitu.

Muž Vodnář je velmi jemný, sympatický, laskavý a uctivý jedinec. Muž ve znamení zvěrokruhu Vodnáře je velmi ušlechtilý, který se stará nejen o svého partnera, ale o lidstvo jako celek. Zajímá se o problémy spojené s lidskou rasou a hledá řešení.

Podobně jako žena Beran také projevuje pozitivitu, což je skvělý postoj k životu a je plná citlivosti. V jednom je docela rozumná a praktická a v jiném filozofická. Může si myslet, že jen přes velkou bolest můžeme něco získat, a jen když projdeme tmou, můžeme dosáhnout světla.

Muž vodnář dokáže být také vtipný a zábavný, což ji může přitahovat, protože je to také osoba milující zábavu. Také on má tu vlastnost, že je nepředvídatelný, což ona opravdu obdivuje, a to pro ni funguje jako kouzlo.

Je vždy připraven se od ní učit novým věcem a také s ní rád sdílí znalosti a učí ji novým věcem, kterých si ona neuvědomuje, což pouto posiluje.

Budou také sdílet skvělý fyzický vztah, i když se může zdát, že je vášnivější a ohnivější, ale brzy se s ní vyrovná, když si dá na čas.

Takže oba k sobě mají sympatie a obavy, což dává pohled na kompatibilitu muže Vodnáře s ženou Beran. Rozumí si, ale mezi těmito slunečními znameními jsou určité rozdíly, se kterými je potřeba pracovat, aby vztah probíhal hladce.

Zdroj: Beran a vodnář v posteli

Poradna

V naší poradně s názvem UCPANÉ CÉVY NA NOHU se k tomuto tématu vyjádřil uživatel Magda dzurkova.

muj manzel ma ucpavani cev na nohou takze nemuze vubec chodit tak jenom lezi v posteli tak by me zajimalo co se protitomu da delat

Svou reakci k tomuto příspěvku přidal uživatel Cempírek.

Onemocnění periferních tepen je velmi časté, hlavně u lidí starších 50 let. Onemocnění je způsobeno zúženými nebo zablokovanými tepnami v nohách nebo v hlavní tepně těla (aortě). To může snížit průtok krve do svalů v lýtku, stehně nebo hýždích. Tento snížený průtok krve může způsobit bolest stehna, lýtka nebo hýždí, která se objevuje při chůzi. Jak se stav zhoršuje, bolest nastává při chůzi na kratší vzdálenosti. Postupem času může být chůze příliš bolestivá.
Co s tím dělat? Cvičit, cvičit, cvičit. Pomocí asistentky z domácí péče provádět pravidelná cvičení a masáže. Domácí péči předepíše praktický lékař.

Zdraví Cempírek!

Zdroj: diskuze Ucpané cévy na nohu

Muž Beran žena Vodnář: Výhody a výzvy

Oba mají dobrodružný přístup k životu, díky kterému si budou navzájem hodně užívat. Budou sdílet velké porozumění, které také pomůže v dlouhověkosti jejich vztahu. Vodnáři nebude vadit, když se na své dobrodružné výpravy vydá sám. Beran je ve svém životě nestabilní, zatímco žena Vodnář bude hledat stabilitu u svého partnera. Muž Beran má nepředvídatelnou povahu, ale ona věří, že se jednou osvědčí jako dobrý manžel. Muž Beran a žena Vodnář se zúčastní mnoha veřejných setkání jako manžel-manželka, kde se budou těšit, až se od něj dozví o jeho nadějích a dojmech ze života. Na začátku jejich milostného vztahu budou nerozluční. V posteli se budou skvěle bavit a rádi by také hodně experimentovali. Muž Beran a žena Vodnář budou chtít od své lásky něco jiného, ​​ale mohou čelit určitým potížím. I když má rád debaty, vyhraje argumenty pomocí svého intelektu, ale konfrontacím se ve většině případů vyhýbá. Žena Vodnář bude milovat, že její muž rád žije okamžikem, zatímco on ocení, že pro něj není nezajímavá. Vodnářka je docela instinktivní a bude schopna dosáhnout svých cílů za každou cenu. Jakmile se zaváže, bude moci svému muži dát vše, co může nabídnout. Budou si užívat vzájemné společnosti, protože oba nesnášejí nudu a ona má experimentální povahu. Budou mít problémy s rozhodováním, protože on bude dominovat, zatímco ona bude věřit, že má pravdu. Občas bude mít také pocit, že ho ve svém malém dokonalém světě nepotřebuje, a to bude zraňovat jeho ego. Muž Beran bude pro jeho partnerku příliš majetnický a nebude ho obdivovat. Neváží si jeho impulzivní povahy, protože má pocit, že má co do činění s dítětem a ne s dospělým partnerem. Žena Vodnář pomůže muži Beranovi v následování jeho snů a na chvíli opustí své, i když bude v tomto procesu také hodně bojovat. Ale Beran bude i nadále vyhledávat společnost jiných žen a to nebude žena Vodnářka tolerovat. Bude si o něm myslet, že je necitlivý a bude ho nutit, aby vrátil věci do normálu, jako tomu bylo na začátku jejich vztahu. Ale muž Beran to bude považovat za útok na svou svobodu a tím se zvýší hádky mezi nimi a žena Vodnářka by přitom mohla poškodit jeho ego. Pro dlouhověkost jejich vztahu je důležité, aby se naučil být trpělivý a jakmile toho dosáhne, spolu s tím, že bude komplexnější, mohou vést kompatibilní život.

Zdroj: Beran a vodnář v posteli

Poradna

V naší poradně s názvem ZÁKOŽKA SVRABOVÁ se k tomuto tématu vyjádřil uživatel Sona.

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, na akých povrchoch môže zákožka svrabová prežívať okrem oblečenia, čalúneného nábytku, matracov a pod. či je možný výskyt / prežívanie aj na dreve - celodrevená stolička, drevený rošt v drevenej posteli (bez umiestnenia matraca)resp. v špárach drevenej podlahy, lištách a taktiež napríklad na povrchu vane / v sprchovom kúte (akryl) Vopred veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

Svou reakci k tomuto příspěvku přidal uživatel Cempírek.

Zákožka svrabová může přežívat na jakémkoliv povrchu. Když není na člověku, tak jejím jediným zájmem je, najít si nového hostile. Zákožka nikam daleko neodleze, takže se bude zdržovat na místě, kde se pustila nebo byla setřena z hostitele. Její výskyt můžete očekávat všude, kde se dotkl člověk s nákazou svrabem.

Zdraví Cempírek!

Zdroj: diskuze Zákožka svrabová

Muž Beran žena Vodnář: Milostný život

Jak žena Vodnář, tak muž Beran si budou ve svém vztahu užívat intimity, ale to bude mít své vlastní výzvy. Pokud Vodnář i Beran jsou milovníci filmů, pak si mohou svůj vztah užívat, ale pokud si muž Beran neuvědomuje, co jeho dáma chce, může mít nějaké potíže. Beran je znamením ohně, což naznačuje, že má vášnivou povahu a své emoce bude odhalovat postupně, ale to pro něj může být někdy frustrující, protože neustále bojuje se životem, aby získal své ambice. Žena Vodnář nemusí mít zájem o sexuální aktivity, takže i experimentální mysl a sexuální touha muže Berana udrží ložnici do určité míry zajímavou, ale příliš mu nepomůže, aby v ní zcela probudil vášeň. Naštěstí mezi mužem Beranem a ženou Vodnářkou bude méně hádek a bude mezi nimi panovat méně zášti. Váš vztah může být úspěšný a slibný, ale bude od vás obou vyžadovat značné úsilí. Přestože jsou ženy Vodnáře poměrně rezervované a extrovertní povahy zároveň, vědí, jak zvládat sociální situace opravdu dobře. Žena Vodnářka bude v jeho společnosti radostná, protože ráda pomáhá druhým všemi možnými způsoby. Je to ona, kdo rozhodne, kdy odhalí své okouzlující a tajemné osobnosti svému okolí. Bude mít spoustu přátel, ale jen málokdo si získá její důvěru pro její ochranitelskou povahu. Muž Beran je spíše veselý typ a je skutečným extrovertem. Rád se přátelí s lidmi, na které snadno zapůsobí, což mu také může pomoci uspokojit jeho ego. Rád chová méně očekávání od svých přátel, ale ujišťuje se, že pomůže, když ho někdo potřebuje. Beran rád přijímá za své přátele jiné veselé lidi ve srovnání s uzavřeným kamarádským kruhem vodnáře. Není však úplně pravda, že srdce mužů Berana nelze snadno získat, protože svá hluboká emocionální tajemství neodhalí snadno.

Zdroj: Beran a vodnář v posteli

Poradna

V naší poradně s názvem KOŽNÍ PROBLÉM se k tomuto tématu vyjádřil uživatel Milan Onderka.

Na těle se mi objevují tyto boláky. Za 24hod následuje otok. Dost to svědí a bolí.Objevují se vždy ve dvojici !! postupně různě po tělě, na bérci, nakrku, na paži, na předloktí. Nejedná se o bodnutí hmyzem!Byl jsem na spoustě vyšetření, kožním , infekčním atp. ,nikdo z lékařů to nikdy neviděl. Nemáte s tím někdo zkušenost?
Dík za odpověď
Milan

Uživatel rovněž přidal ke svému příspěvku i obrázek, který můžete vidět, když kliknete na tento odkaz přiložený obrázek.

Svou reakci k tomuto příspěvku přidal uživatel Cempírek .

Takhle může vypadat kousnutí od roztoče, který se mohl přemnožit ve vaší posteli. Obvykle bývá nalezlý mezi vrstvami matrace a s pomocí lupy ho můžete případně najít. Může být i v křesle na polstrované židli a podobně. Pro odstranění je nejlepší využít pomoci deratizační firmy. Podobně může vypadat i kousnutí od pavouka nebo od škvora či od štěnice. Určitě doporučuji zkonzultovat tyto projevy s kožním lékařem ve větším městě, který bude mít více zkušeností.

Zdraví Cempírek!

Zdroj: diskuze Kožní problém

Žena Beran, muž Blíženec

Typický muž v Blížencích není žárlivý vůbec. Typická Beranka je žárlivá a navíc majetnická. A to je kámen úrazu. Ona chce, aby její partner žárlil. Po duševní stránce si jinak rozumí, dokážou spolu žít v partnerství, ale v sexu to mnohdy neklape. Žena v Beranu musí mít pocit, že je neodolatelná, že on po ní pořád touží - a to i po letech. Ona je v posteli nápaditá a má obrovskou sexuální fantazii. On jejímu temperamentu někdy nestačí. A Beranka se opět nudí.

A co vy, jak to máte s horoskopy?

Zdroj: Žena ve znamení beran

Diskuze

V diskuzi ČASTÉ ZÁNĚTY se k tomuto tématu vyjádřil uživatel Nina.

Při zánětu močového měchýře se mi nejvíc osvědčila tahle léčba: být v teple a v posteli ideálně celou dobu, pít hodně brusinkového čaje, klidně 2-3 litry, aby se tělo co nejdřív pročistilo a pak nějaký produkt vyloženě na zánět močového měchýře - kupuju si už nějakou uroval manosa akut, ten mi při prvním zánětu poradila paní v lékárně, mě zabral a tak nemám potřebu zkoušet něco jiného. Jinak občas mě hooodně bolí podbřišek a i záda, tak si beru algifenové kapky a mám klid. Zkoušela jsem na břicho horký termofor, ale ten mi bohužel moc nepomáhal.

Na tento příspěvěk jestě nikdo nereagoval. Chcete se k němu vyjádřit? Klikněte na tlačítko a budete moci vložit svůj komentář.

Zdroj: diskuze Časté záněty

Žena Vodnář, muž Lev

Žena narozená ve Vodnáři nepřestane Lva nikdy překvapovat. Ona obdivuje jeho sebevědomí a štědrost, těší ji jeho pozornost. Muž ve Lvu jí musí dopřát volnost, Vodnářka mu na oplátku bude lichotit. Oba milují změny a nebrání se jim. Jsou také paličatí a neústupní, potřebují se naučit vzájemné toleranci a trpělivosti. V posteli jim to funguje. Ona by si měla hlídat svou občasnou nepřístupnost.

Zdroj: Žena ve znamení vodnář

Žena Vodnář, muž Panna

Žena ve znamení Vodnáře působí na klidného muže v Panně příliš nekonvenčně. Oba rádi vše analyzují, jsou inteligentní a bystří, vedou spolu zajímavé debaty. Do věcí se nevrhají bezhlavě a v oblasti citů si nedokážou lhát. Jen pozor, Vodnářka vyžaduje v posteli rozmanitost. Měla by si uvědomit, jak důležitý je ve vztahu pocit jistoty a bezpečí. Opravdová láska jim pomůže rozdíly překonat.

Zdroj: Žena ve znamení vodnář

Žena Beran v posteli

Žena narozená ve znamení Berana je bytost nevypočitatelná, působí vcelku nepřístupně, chladně až odtažitě, může se zdát, že ji muži nezajímají, ale je to přesně naopak. Je temperamentní, paličatá, hravá, ale taky je to velká herečka. Vše chce zkusit, nebojí se jít za novým a neznámým, je odvážná. Žena narozená ve znamení Berana má ráda svádění, lichotky, poklony, je přímá - říká to, co si i myslí. Jestliže se zamiluje, jde bezhlavě za svým srdcem. Sex ji velice baví a dělá ho pro své potěšení, a ne pro potěšení druhého. Často mívá krátké intenzivní románky, v milostných hrátkách je velice aktivní a vynalézavá. V manželství ale bývají problémy, chce být za každou cenu dominantní a taky je dost žárlivá. Erotogenní zóny u ženy ve znamení Berana jsou rty, uši, tvář a vlasy.

Zdroj: Žena ve znamení beran

Jak se k sobě hodí BeranBeran

Dva Berani ve vztahu přesně vědí, co chtějí. Oba jsou však velice dominantní, a proto jejich delší soužití či manželství bývá plné problémů. Berani nesnášejí nevěru, což vede k nesmiřitelným hádkám. Zde je to především o obrovské sexuální vášni. Tím to však také končí. Vzpomínky na sex ale zůstanou opravdu nezapomenutelné. Kompatibilita mezi těmito dvěma jedinci není zrovna ideální.

Zdroj: Žena ve znamení beran

Míšenský beran (oficiální označení: MB)

Toto plemeno bylo vyšlechtěno v Německu na začátku 20. století. V Čechách to není příliš často chované plemeno.

Vzhled

Míšenský beran také patří k typickým beranovitým domácím králíkům. Chov tohoto berana není tak náročný jako anglického berana, ale ani tak není jeho chov v České republice příliš rozšířený. Jeho ideální váha je podobná jako u anglického berana, jen by měl být nepatrně (zhruba půl kila) těžší, tedy kolem 5,5 kilogramů. Srst tohoto králíka bývá lehce stříbřitá (ale je přípustný i v barvách modře stříbřité, světle stříbřité, žlutě stříbřité, havanovitě stříbřité). Délka uší je kolem 40 cm.

Chov

Míšeňský beran je na chov náročný stejně jako anglický beran.

Obrázky

Odkaz na fotografie míšenského berana na googlu: míšenský beran foto.

Zdroj: Ukázkové druhy středních plemen králíků chovaných pro jejich krásu

Žena Beran, muž Ryba

Žena narozená ve znamení Berana potřebuje sebevědomého, silného a energického muže. A to muž Ryba opravdu není. Ve vztahu ona Beranka a on Ryba často dochází k výměně rolí. Ona funguje v rodině jako muž, on se spíš stará o rodinný krb. V sexu by to ale mohlo klapat, Berance se bude líbit citlivost a něžnost Ryb. A také bohatá sexuální fantazie.

Zdroj: Žena ve znamení beran


Autoři obsahu

Mgr. Světluše Vinšová

Mgr. Marie Svobodová

Mgr. Jitka Konášová


To mě zajímá cz

O nás

Kontakt

Ochrana osobních údajů a cookies

 SiteMAP